Wat Sigra doet

Samen werken we aan verschillende netwerken en projecten. Hieronder zie je een overzicht. Benieuwd of jouw organisatie hierbij betrokken is? Vraag een Sigra‑samenwerkingsoverzicht voor jouw organisatie op via office@sigra.nl.

 

Nieuwe zorgopleiding speciaal voor internationale inwoners

Uitgelicht
Tekenmoment Amstelveen

Zorg- en onderwijsinstellingen in Amstelveen ondertekenden op 19 februari een overeenkomst voor de aanpak van het personeelstekort in de zorg met een internationale zorgopleiding.

Toeleiden en opleiden van internationale zorg- en welzijnsprofessionals

Uitgelicht
Kiezen voor zorg & welzijn

Zorg- en welzijn ziet de tekorten op de arbeidsmarkt de komende jaren flink oplopen. Daarom kijkt Sigra naar onbenut potentieel, zoals internationale professionals met een achtergrond in zorg en welzijn. De trajecten zijn voor werkgevers in de regio Noord-Holland die aan de slag willen met onbenut arbeidspotentieel.

Talentpool international healthcare professionals en taalklas

Uitgelicht
Internationale zorgprofessionals bij Cordaan
Kiezen voor zorg & welzijn

In Amsterdam bouwt Sigra, samen met Regionaal Werkcentrum, IN Amsterdam en de gemeente Amsterdam aan betere toeleiding van internationale zorgprofessionals en aan informatievoorziening voor werkgevers en werkzoekenden.

Samen duurzaam in Amstelland-Meerlanden

Uitgelicht
duurzaamheid, zorg en welzijn
Een duurzame en gezonde toekomst

In regio Amstelland-Kennemerland werken 6 ouderenzorgorganisaties samen aan zorg die goed is voor mens én milieu.

Regionaal collectief werkgeverschap

verzorger-vrouw-uitleg-smartphone

Sigra/ZWplus richt zich op het optimaal benutten van arbeidspotentieel en het behoud van duurzame zorgprofessionals

Arbeidsversterkende innovaties

tiener met vr bril
Innovatielab

Technologische toepassingen voor cliënten en patiënten. Sigra/ZWplus verkent hoe de innovatielabs hierin gezamenlijk kunnen optrekken.